Gminny Żłobek SZCZĘŚLIWY KRASNAL w Nowej Wsi Lęborskiej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ŻŁOBKU "SZCZĘŚLIWY KRASNAL"

PODSUMUJMY TEN JAKŻE CIĘZKI, ALE TEŻ WESOŁY ROK SZKOLNY

Utworzono: 12-07-2022

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.

Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły do naszego żłobka. A dziś już nadszedł czas pożegnania. Pożegnanie niezwykłego i niezapomnianego zarówno dla dzieci, rodziców a także dla dyrektora, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil, radości i wzruszeń. Mamy nadzieję, że nasz żłobek stał się dla Was dzieci drugim domem, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy. Wszystko co Was tu kochane dzieci w żłobku spotkało, spotkało Was po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej właśnie w wieku dzieciństwa.

Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu przedszkola.

Ze wzruszeniem, ale i poczuciem dumy żegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać.

Życzymy Dzieciom samych dobrych dni, wspaniałych i mądrych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci oraz życzymy im licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci. Mamy nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem.

Koniec roku szkolnego to także czas podsumowań tego, co udało nam się zrealizować z naszymi pociechami. Gorąco zachęcam do zapoznania się z trzema prezentacjami zamieszczonymi poniżej. Nasze kochane Panie Opiekunki z poszczególnych grup w sposób wesoły przedstawiły Państwu jakie "rzeczy" działy się w naszej placówce w ostatnich miesiącach. A działo się bardzo dużo. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za ten wspólny rok.

Do zobaczenia we wrześniu.

Z poważaniem

Katarzyna Tabaka

Dyrektor Żłobka wraz z pracownikami

Przejdź do góry strony